نقد و بررسی دوربین Baby Cam

این دوربین مدار بسته به اسامی گوناگونی در بازار کشورمان شناخته میشود، از جمله:

دوربین BabyCam، دوربین پرستار کودک، دوربین گردان ۳۶۰ درجه، دوربین مدار بسته وایرلس و …

کاربردهای اصلی این دوربین، استفاده بعنوان پرستار کودک، دوربین مدار بسته برای پارکینگ منازل، محیط های کوچک و … است. مزیت اصلی این دوربین مدار بسته، عدم نیاز به دستگاه ضبط تصویر مجزا، عدم نیاز به کابل کشی، عدم نیاز به هارد، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و تغییر زاویه دوربین توسط نرم افزار، دید در شب مناسب و امکان مکالمه دو طرفه میباشد.

دوربین Baby Cam

کاربردهای دوربین مدار بسته وایرلس

این دوربین مدار بسته معمولا برای مکان هایی نصب میگردد که نیاز به نصب تعداد زیادی دوربین نیست. از جمله نصب آن برای مراقبت از کودک، نظارت تصویری و آنلاین از دفترکار و مغازه از راه دور، همچنین امکان شنود و صحبت رایگان اینترنتی با پرسنل محل یا اعضای خانواده میباشد. همچنین در بسیاری از موارد، جهت پارکینگ آپارتمان ها و نظارت تصویری یک خودروی مشخص، از این دوربین ها استفاده میشود.

دوربین عروسکی گردان

عملکرد دوربین مدار بسته وایرلس

دوربین گردان وایرلس، یک عدد شیار ورودی کارت حافظه ( مموری کارت SD ) دارد که تصاویر ضبط شده توسط دوربین را بر روی آن ذخیره میکند. جهت مشاهده آنلاین تصاویر دوربین BabyCam و همچنین مکالمه و شنود صدا باید در نزدیکی دوربین، اینترنت وایرلس بی‌سیم ( wifi ) داشته باشیم. همچنین چرخاندن و تغییر زاویه دوربین نیازمند به دانلود و نصب نرم افزار این دوربین بر روی گوشی همراه خود هستیم. جهت مشاهده تصاویر گذشته و ضبط شده، میتوانیم هم از طریق اینترنت، هم از طریق نرم افزار آن و همچنین از طریق قرار دادن مموری SD در کامپیوتر، اقدام کنیم.

دوربین پرستار کودک

بررسی مشخصات دوربین مدار بسته ۲ آنتن گردان

نصب و راه اندازی سریع و آسان:

اگر هیچ گونه تجربه نصب دوربین مداربسته ندارید، اصلا نگران نباشید. تنها کافیست دوربین را به برق متصل کرده و نرم افزار مربوطه را روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

کیفیت تصویر ۱۰۸۰P:

کیفیت سنسور تصویر دوربین مدار بسته تحت شبکه گردان Baby Cam، بسیار مناسب بوده و پاسخگوی تمامی نیاز های شما با قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت ۲مگاپیکسل ( ۱۰۸۰P )، خواهد بود.

اتصال کارت حافظه تا ۱۲۸گیگابایت:

در این مدل از دوربین Baby Cam، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا ۱۲۸گیگابایت وجود دارد که دیگر نیاز نیست نگران پرشدن کارت حافظه خود باشید.

 

همچنین میتوانید محصولِ ” دوربین لامپی ” را هم مشاهده کنید.